Centrum Neonatologii i Rehabilitacji „MamaTata”

Naszym celem jest udzielanie profesjonalnej pomocy wcześniakom, noworodkom, niemowlętom oraz dzieciom, zwłaszcza tym wymagającym rehabilitacji.

Dzięki prowadzeniu wielospecjalistycznej opieki staramy się umożliwić pełny lub maksymalnie możliwy powrót do zdrowia, zwracając szczególną uwagę na prawidłowy rozwój naszych pacjentów. Opieka w Centrum „MamaTata” prowadzona jest w sposób zintegrowany oraz wielospecjalistyczny.

Jest to pierwsze i jedyne tego typu miejsce w Poznaniu i w Wielkopolsce.

Na miejscu jest możliwość wykonania badań ultrasonograficznych.

Rehabilitanci posiadają odpowiednie certyfikaty pracy metodami dedykowanymi dla dzieci (Vojta, Bobath, Integracja sensoryczna, Taping, FITS, masaż Shantala, PNF oraz inne), na miejscu są również logopedzi specjalizujący się w pracy z najmłodszymi dziećmi, także tymi poniżej 1 roku życia.

W Centrum „MamaTata” zostały przewidziane i zaprojektowane udogodnienia zarówno dla matek z dziećmi, matek karmiących jak i osób niepełnosprawnych.

Prowadzimy pełną dokumentację medyczną każdej wizyty. Badania ultrasonograficzne są wykonywane na bardzo nowoczesnym aparacie USG wyposażonym w specjalistyczne sondy przeznaczone do badania noworodków i małych dzieci.

Centrum „MamaTata” mieści się przy ul. Jesionowej 25.

Przy wejściu do Centrum „MamaTata” znajduje się wygodny parking.

Zapraszam serdecznie.

Dr n. med. Grzegorz Grund
Neonatolog, Pediatra
Dyrektor Centrum „MamaTata”

NZOZ MamaTata Centrum Neonatologii i Rehabilitacji

ul. Jesionowa 25
61-432 Poznań
NIP: 599-224-67-92

jak dojechać

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.